Re: Rządza władzy w Polsce

Może kogoś zainteresuje jak wygląda cywilny sąd okręgowy w Tarnobrzegu, w mojej sprawie.

Jako że to są gorsze sprawy od morderstwa i związane też z władzą rządową jednej rodziny Kaczyńskiego i Wojciechowskiego (który jakoś zrobił że jakoś jestem ich kuzynem) to może i nie jeden sobie takie prawdziwe głupoty z pod ciemnej mocy przeczyta.

Ciemna moc tej władzy bierze się z bezkarnego zabijania genetyki jak moja Wojciechowskim i dodatkowo jest on cepem i rodziną rodziny Kus-Kusy(przy oknie Kusowej powiedział jej ciociu..), oraz jej durniem wszystko zabójcą i wszystkożercą co w całym Wszechświecie wszystko zabija i je to znaczy ludzi niemowlęta, dzieci, zwierzęta i owady -nawet takim małpo-wilkołakiem wiecznie żyje w dolinie górskiej w Chinach i jego wieczne życie w historii jest tylko takie jak z pod ciemnej mocy i zabija i okrada ludzi i jest to Herod, Lord Bezbożny, Drakula z Tasmani, Dżyngis-chan, możliwe że moją genetyką był też cesarzem Chin z 1660roku, ośmiornicą na statku pirackim co zatapiała statki i nie wiadomo co jeszcze.

Nawet to jest widać w obecnych czasach wzrostem międzynarodowego przestępstwa kiedy Wojciechowskiego(Herod) prezydent Busz(Salomon) rządzi to zaczyna się agresja USA w Azji i sprowokowane Wojciechowskim(CIA) do samo dywersji czyli do terroryzmu i w Polsce katastrofa w Smoleńsku(w powtórkach w czasie nawet trumny miały wypadek wojskowym samolotem i Tuska nowy samolot z Nigerii runął pionowo w dół), oraz problemy w rządzie ograniczania praw ludzi na rzecz sądów i wspólnot mieszkaniowych i wniosek Tuska o możliwość karania ludzi z rządu psychiatrią -a nie wiezieniem? to znaczy że każdego można zabijać psychiatrycznie -wniosek tam gdzie są ciemne moce rodziny Wojciechowskiego to tak jak dziad mróz wszystko zamraża i wszytko się zmienia.

Powracam do sądu w Tarnobrzegu, które to miasto jest wybrane Wojciechowskim, gdyby następny raz powtórzył się Wszechświat to zamieszka nie w Stalowej Woli ale w Tarnobrzegu.

Na korytarzu przed sprawą cywilną obserwuje osoby prokurator, w sądowym stroju ciemnej mocy i wiedząc to rozmawiałem z nim że nie jestem NASA, ale NASA sprawy mnie dotyczą i ta NASA zabójczyni mojej genetyki podpisała na mnie złe papiery że to są moje urojenia, będąc sama taką osobą co te sprawy wie i sama mnie zabija, bo jak jej powiedziałem inaczej nie miała by pracy w sądzie i w prokuraturze.

Mocna i tęga baba i jak mafijna zbrodniarka i niczego się boi.

Potem jest badanie biegłym psychiatrą sądowym i nieprzepisowo jednym z nich była sama sędzia a druga osoba pisała protokół. Zanim wszedłem do pomieszczenia na przesłuchanie to adwokat mojego brata zgłosiła chęć i ja też aby być moim świadkiem przesłuchania, bo ja nie miałem swojego adwokata i odmówiła robiąc pierwsze przestępstwo w mojej obecności, mówiąc że obecność adwokata może mieć wpływ na przesłuchanie (ale w sprawie cywilnej nic takiego jest zabronione).

Drugie przestępstwo w mojej obecności to jest żydzia pionowa postawa sędziego z zadartą do góry głową i zapytanie w kosmos: czy są jakieś podsłuchy? i machnięcie w około zadartą głową do góry: czy są w ogóle jakieś podsłuchy? Od razu się zorientowałem że chcą mnie jakoś zabić lub kombinować i zabić w papierach i nawet tak to wyglądało.

W sądzie mówię sędziemu poco chcą mnie zabijać w papierach na psychiatrię, skoro moja genetyka jest wszystkim znana i sama sędzia mnie zabija bo inaczej by w sądzie nie miała pracy i poco robić sądowe sprawy i potem podawać to wszystko do Sztrasburga.

Ale sędzia wzięła sobie większą część Kus genetyki zmieniając się na wyglądzie i w tym czasie jakoś do jakiegoś stopnia zabili mnie(w połączeniu znania reakcji dręczonej psychiki rutyną swojego zabijackiego zawodu zaczęli zadawać nie ważne i proste pytania na które nawet nie musiałem odpowiadać, w tym też czasie prawnie bezprawnego opiekuna Marek Serafini zabili w sądzie na pełną schizofrenię i długo nie mógł odpowiadać na proste pytania -jeśli to w sądzie był na niego taki wyrok lub potem nagroda 100 000zł za zrobienie jemu w sądzie schizofrenii lub było to usprawiedliwieniem sędziego że wzięła i wsadziła sobie wiedźmy genetykę Kus to ja się na tym nie znam, ale jak można zdrowego człowieka w sądzie zapisywać chorego i potem nim się rządzić, więzić i na psychiatrii torturować i zabijać głowę -co jest gorszym przestępstwem od morderstwa.

Ta sędzia jeszcze wcześniej popełniła przestępstwo, bo pierwsza moja sprawa o zniesienie całkowitego ubezwłasnowolnienia moim bratem(a wcześniej zrobiona całkowitym ubezwłasnowolnieniem z wniosku mojego brata) była tylko formalnością i moja obecność na sprawie była nie obowiązkowa, ale odroczyła sprawę i bezprawnie zarządziła sobie wniosek aby policja przymusem doprowadziła mnie na sprawę i trzeba było dodatkowych interwencji aby tak się nie stało.

Nieprawidłowości sądowe sędziego są też jego przestępstwem i to przestępstwem bezkarnym?

Jeśli ktoś ma rozum jak mi to w Tarnobrzegu powiedziała osoba numer drzwi 17 że jestem pełni władz umysłowych to nie powinienem mieć problemu w sprawie mojego ubezwłasnowolnienia -takie stwierdzenie osoby z sądu jest oczywiste, bo zdrowych ludzi poznaje się od razu i do tego nie potrzeba biegłych zabójców psychiatrów sądowych.

Ale psychiatria może zabić każdego zdrowego człowieka wpisując dodatkowe swoje głupoty np. :żę jest to choroba utajona, że ktoś może być niebezpieczny i nie wiadomo co jeszcze. Każdy w określonej sytuacji jest nie tyle niebezpieczny co ma prawo się bronic, czyli psychiatria liczy na ukryte zaburzenia psychiczne że ktoś może zabić bez powodu, bo jak ma powód to już nie jest chory i nim się psychiatria nie może zajmować bo jest wtedy skazanym i więźniem.

Czyli jeśli ktoś jest pełni władz umysłowych i zachowuje się tak jak wszyscy inni to nie może mieć coś ukrytego bo to znaczy że każdym jednym człowiekiem żyd może zrobić każdą głupotę, czyli bez czyjejś woli.